Україні потрібно більше економічних рішень під час виходу з епідемії — Президент

29 Травня 2020 12:45 Поділитися

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на традиційній селекторній нараді під головуванням Президента Володимира Зеленського щодо протидії поширенню коронавірусу повідомив, що Уряд готує програми виходу з економічної кризи після епідемії. Зокрема, йдеться про рефінансування бізнесу, допомогу з безробіття. Про це йдеться на сайті Президента України.

Очільник Кабінету Міністрів також пообіцяв наступного тижня представити інші економічні програми. Глава держави відзначив, що економічних рішень для виходу з кризи, спричиненої епідемією, на сьогодні недостатньо.

«Нині така стадія виходу з епідемії COVID-19, з карантину, коли люди чекають розуміння та підтримки від держави. Україні потрібно більше економічних рішень під час виходу з епідемії. Зважаючи на те, що відбувається у світі, нам треба якнайшвидше створити нові економічні програми допомоги», — наголосив В. Зеленський.

Додатково міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що працює з міжнародними експертами над удосконаленням другого етапу медичної реформи для розробки достатнього фінансування лікарень та медиків у період виходу з кризи, а з наступного року — переходу на нову, покращену систему медицини, яка забезпечить роботу медичних закладів та фахівців.

За матеріалами president.gov.ua,
фото із сайту Президента України

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті