Відбудова медичної системи України: взаємодія Парламенту, Уряду, міжнародних партнерів

20 Травня 2022 11:57 Поділитися

МОЗ повідомляє, що Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та Керівник Апарату Верховної Ради України зустрілися з представниками глобальної гуманітарної організації International Medical Corps.

Учасники зустрічі обговорили питання належного функціонування системи охорони здоров’я України в умовах повномасштабного вторгнення рф, відбудови зруйнованих лікарень, розвитку системи психологічної допомоги в Україні.

Р. Стефанчук подякував членам організації за візит до України й бажання допомогти та запевнив, що стосовно всіх питань, які потребуватимуть рішення Парламенту, буде проголосовано.

Взаємодія Парламенту, Уряду України та міжнародних партнерів у цих питаннях додають оптимізму щодо питань відбудови України загалом та медичної системи зокрема.

Довідково

International Medical Corps — це глобальна некомерційна організація, яка займається порятунком життя та полегшенням страждань шляхом надання медичної й гуманітарної допомоги, а також запуском програм навчання та розвитку охорони здоров’я для тих, хто постраждав від катастрофи, хвороби чи військового конфлікту.

За матеріалами moz.gov.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті