Запитай у юриста! «Щотижневик АПТЕКА» започатковує безкоштовні юридичні онлайн-консультації у своїй Viber-групі

03 Серпня 2023 9:24 Поділитися

«Щотижневик АПТЕКА» запускає в своїй Viber-групі безкоштовні юридичні онлайн-консультації з питань обігу лікарських засобів, кваліфікаційних вимог до працівників аптек, положень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

Щопонеділка з 12 до 13 у Viber-групі ви зможете поставити запитання юристам «Щотижневика АПТЕКА» й отримати докладні фахові відповіді. Якщо запитання потребуватиме детального вивчення, а відповіді виявляться об’ємними, юристи підготують спеціальний матеріал, який буде опубліковано на шпальтах та на сайті нашого видання, а посилання розміщено у Viber-групі як відповідь на поставлене запитання — щоб вам не довелося витрачати час на пошук відповідного матеріалу.

Долучайтеся й отримуйте відповіді на важливі запитання від наших кваліфікованих юристів!

Для цього необхідно приєднатися до нашого Viber-каналу та поставити запитання у якості коментаря до відповідного посту, що буде опублікований у понеділок о 12:00.

З нетерпінням чекаємо на спілкування!

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Ирина 03.08.2023 11:16
Зараз 03.08.2023 о 11:13 - доступ до коментарів юриста закрито. У примітці стоїть - час питань лише по понеділках з 12 до 13 години. Але у статті вказана дата 03.08.2023 "сьогодні". То де вірно?
Євген 03.08.2023 4:18
Добрий день. Дякую за уважність. Була помилка в матеріалі. Консультації щопонеділка з 12:00 по 13:00

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті