Потрібно повідомляти про всі зміни даних у документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії — Держлікслужба

04 Грудня 2023 11:31 Поділитися

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Харківській обл. (Держлікслужба) нагадує, що згідно із законодавством, ліцензіат зобов’язаний повідомляти органу ліцензування про всі зміни даних, зазначених у документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії (зміна юридичної адреси, керівника, номерів телефонів, електронної пошти, завідувача аптеки або уповноваженої особи тощо). У разі виникнення таких змін ліцензіат зобов’язаний протягом місяця подати до органу ліцензування відповідне повідомлення в письмовій формі.

Згідно з ч. 2 Закону Україну від 02.03.2015 р. № 222-VIII «Про ліцензування видів господарської діяльності» встановлено, що у разі порушення ліцензіатом строку повідомлення органу ліцензування про вищезазначені зміни ліцензіат притягується до адміністративної відповідальності. Так, ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено, що за:

1) порушення ліцензіатом установленого законом строку повідомлення органу ліцензування про зміну відомостей, зазначених у заяві та документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії, —

  • накладатиметься штраф у розмірі від двохсот п’ятдесяти до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 4250 до 8500 грн);

2) невиконання ліцензіатом розпорядження про усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)

  • накладатиметься штраф у розмірі від п’ятисот до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 8500 до 25 500 грн).

У зв’язку з цим Держлікслужба просить врахувати вищезазначене та забезпечити дотримання вимог законодавства України під час провадження діяльності з виготовлення лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

За матеріалами www.dls.gov.ua

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті