#411 | Еженедельник АПТЕКА

ЕЙРПАК ЕКСПОРТС – компанія з розроблення проектів “під ключ”

Кожен проект надзвичайно відповідальний, і мрії підприємця чи керівника проекту можуть перетворитися на нічний кошмар, якщо щось не виходить під час планування, проектування чи виконання задуманого. Сьогодні перевитрата фінансових коштів на проект чи відставання від графіка робіт стали настільки невід’ємною рисою в промисловому секторі, що багато хто навіть розпочав планувати бюджет з урахуванням цих статей витрат. Додайте до цього труднощі, пов’язані з координацією роботи декількох організацій-підрядників, що призводить до зайвих витрат часу і коштів!
Компанія “ЕЙРПАК ЕКСПОРТС” пропонує добре сплановане універсальне рішення для задоволення всіх ваших потреб щодо проекту.

Країна, сприятлива для дітей

6-8 жовтня 2003 року в м. Києві відбувся Всеукраїнський Форум неурядових громадських організацій, що працюють в інтересах дітей, “Країна, сприятлива для дітей”. Ініціатором проведення Форуму виступила Міжнародна організація “Дитячий культурно-просвітницький центр” за підтримки Державного комітету України у справах сім’ї та молоді й Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Деякі основні показники економічного та соціального розвитку України

Розвиток реального сектора. За січень–cерпень 2003 р. порівняно з відповідним періодом 2002 р. реальний ВВП зріс на 5,3% (торік — на 4,2%). За орієнтовною оцінкою, номінальний обсяг ВВП за 8 міс становив 151 123 млн грн. Приріст промислового виробництва за січень–вересень 2003 р. до відповідного періоду минулого року склав 15,2% (торік — 6,2%). У вересні порівняно з серпнем […]

Яким має бути полівітамінний засіб?

Як зберегти або зміцнити своє здоров’я? Це питання завжди актуальне. Загальновідомо, що вітаміни сприяють збереженню здоров’я. І не випадково цей термін, знайомий всім і водночас недостатньо оцінюваний, латинською мовою означає “життя”.
Мета даної публікації – не тільки докладніше ознайомити читача з проблемою вітамінної профілактики, але й охарактеризувати пов’язані з нею відомі міфи, привернути увагу до найбільш важливих її аспектів, зокрема, до проблеми вибору препарату і необхідних до нього вимог.

Новини гомеопатії

Лікарський засіб БАРБАРИС КОМП ІОВ-МАЛЮК зареєстрований в Україні у травні 2003 р. компанією “Мітек”. Виробник препарату – фармацевтична виробнича фірма “ТАЛІОН-А” (Москва). Виведення препарату на фармацевтичний ринок дає можливість включити його до схем лікування та профілактики надзвичайно поширеного серед дітей захворювання – аденоїдних вегетацій.

Госслужба провела встречи…

С ЧЛЕНАМИ ЕВРОПЕЙСКОЙ БИЗНЕС АССОЦИАЦИИ…
14 октября в помещении представительства Европейской комиссии в Украине состоялось заседание медицинского комитета Европейской Бизнес Ассоциации.
…И РУКОВОДИТЕЛЯМИ ОТЕЧЕСТВЕННЫХ ЗАВОДОВ
17 октября в Министерстве здравоохранения Украины глава Государственной службы М. Пасечник проводил рабочее совещание с руководителями отечественных фармацевтических предприятий.

Нова форма виставки чи черговий конгрес?

Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес, який планується провести в Києві 16-19 лютого 2004 р., уже викликав неоднозначну реакцію з боку фахівців та учасників фармацевтичного ринку. З одного боку, існує пряма зацікавленість і бажання взяти участь у цьому заході, з іншого – недовіра: а чи не стане це ще однією черговою науковою конференцією або виставкою фармацевтичних компаній?

Митні справиДо уваги зарубіжних виробників та імпортерів

Звертаємо увагу зарубіжних виробників ЛЗ та постачальників на той факт, що в міжнародній товарно-транспортній накладній (CMR) при експорті з країни походження товарам уже присвоєні коди відповідно до міжнародної Гармонізованої системи опису та кодування товарів.

КЛІМОДІЄН компанії “Шерінг АГ”Нові можливості замісної гормональної терапії: курс на функціональне омолодження

10-11 жовтня у готельному комплексі “Ялта” (м. Ялта, АР Крим) відбулася науково-практична конференція “КЛІМОДІЄН – нові можливості замісної гормональної терапії”, яка зібрала понад 250 учасників – науковців та практичних лікарів клінічних спеціальностей гінекологічного профілю. Фармацевтична компанія “Шерінг АГ” (Німеччина), яка є одним із світових лідерів у розробленні та виробництві лікарських засобів для замісної гормональної терапії, присвятила конференцію виведенню на український фармацевтичний ринок свого інноваційного комбінованого препарату для усунення менопаузальних розладів КЛІМОДІЄН (естрадіолу валерат + дієногест).