КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 22.10.2025 р. № 1363
Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 410
Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 410 «Про договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій» (Офіційний вісник України, 2018 р., № 45, ст. 1570; 2020 р., № 2, ст. 59; 2021 р., № 82, ст. 5250; 2023 р., № 100, ст. 5967) зміни, що додаються.
Прем’єр-міністр України Ю. Свириденко
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 22 жовтня 2025 р. № 1363
ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 410
- У пункті 29 Порядку укладення, зміни та припинення договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, затвердженого зазначеною постановою, слова «якому передано в оперативне управління майно» замінити словами «якому майно передане в оперативне управління або на праві узуфрукта державного або комунального майна».
- У Типовій формі договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, затвердженій зазначеною постановою:
1) в абзаці третьому підпункту 21 пункту 19 слова «передачу майна в оперативне управління» замінити словами «передачу майна в оперативне управління або на праві узуфрукта державного або комунального майна»;
2) в абзаці третьому пункту 33 слова «передачу в оперативне управління майна» замінити словами «передачу майна в оперативне управління або на праві узуфрукта державного або комунального майна».
Коментарі
Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим