Семінар «Слідчі дії та податкові перевірки в офісі компанії. Захист бізнесу і особиста безпека»

24 Березня 2016 4:19 Поділитися

СЕМіНАР «СЛІДЧІ ДІЇ ТА ПОДАТКОВІ ПЕРЕВІРКИ В ОФІСІ КОМПАНІЇ. ЗАХИСТ БІЗНЕСУ І ОСОБИСТА БЕЗПЕКА»Юридична компанія «Правовий Альянс» запрошує Вас взяти участь у практичному семінарі «Слідчі дії та податкові перевірки в офісі компанії. Захист бізнесу і особиста безпека», який відбудеться 1 квітня 2016 р. в Києві з 15:00 до 18:00.

Місце проведення: Київ, вул. Іллінська, 8, бізнес-центр «Іллінський», конференц-зал.

Правильна підготовка співробітників до подібних візитів має велике значення для попередження подальших негативних наслідків для компанії в цілому. Як зустріти і не розгубитися, що говорити, але не сказати зайвого, що показувати і не нашкодити компанії — про все це учасники дізнаються в ході семінару.

Доповідачі семінару, що протягом багатьох років надають адвокатську та юридичну допомогу бізнесу в питаннях кримінально-правового характеру, розкажуть про те, хто і як повинен діяти, якщо в офіс компанії прийшли з вимогою про проведення слідчих дій, як вибудувати комунікацію з перевіряючими та правильно відповідати на їхні не завжди «правильні» питання, які документи вимагати, а які надавати тощо.

У програмі семінару:

1. Візит правоохоронців в офіс. Порядок дій співробітників компанії. Поведінка співробітників офісу під час проведення слідчих дій в приміщенні офісу. Коли і навіщо дзвонити адвокату?

2. Слідчі дії. Права і обов’язки всіх учасників слідчої дії. Проникнення в житло або інше володіння особи. Обшук. Тимчасовий доступ до речей і документів. Тимчасове вилучення майна. Арешт майна. Огляд.

3. Планові і позапланові перевірки. Приклади з адвокатської практики. Рекомендації щодо попередження можливих проблем і наслідків.

4. Податкові перевірки: від запиту і акта до податкового повідомлення — рішення. Запити податкової та надання інформації; підстави для документальних перевірок та зустрічних звірок; оформлення результатів перевірок; винесення податкового повідомлення-рішення; процедури оскарження податкових повідомлень-рішень; судова практика з розгляду спорів щодо оскарження податкових повідомлень-рішень.

5. Особиста безпека ключових менеджерів компанії.

Доповідачі:

  • Ілля Костін, адвокат, партнер ЮК «Правовий Альянс», член Ради адвокатів Київської області, голова Комітету захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності;
  • Анатолій Меньшиков, партнер, керівник податкової практики ЮК «Правовий Альянс»;
  • Михайло Ламанов, директор з персоналу компанії «Топгард».

Робочі мови семінару: українська, російська.

Вартість участі: 1000 грн. Для клієнтів ЮК «Правовий Альянс» — знижка 20%.

Увага! Кількість місць обмежена! Попередня реєстрація учасників обов’язкова.

З питань реєстрації та участі, будь ласка, звертайтеся до менеджерів маркетингового відділу ЮК «Правовий Альянс» за тел.: +380 (44) 425-40-50 або е-mail: duginova@l-a.com.ua.

Ми раді будемо бачити Вас і Ваших колег серед учасників заходу!

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті