Проект наказу МОЗ України щодо внесення змін до Правил утилізації та знищення лікарських засобів

Проект

оприлюднений 12.04.2018 р.

на сайті Держлікслужби

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

Про внесення змін до Правил утилізації та знищення лікарських засобів

Відповідно до статті 23 Закону України «Про лікарські засоби», Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, з метою удосконалення порядку утилізації та знищення неякісних, фальсифікованих та незареєстрованих лікарських засобів, у тому числі тих, термін придатності яких закінчився,

НАКАЗУЮ:

  1. Унести до Правил утилізації та знищення лікарських засобів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24 квітня 2015 року № 242, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 18 травня 2015 р. за № 550/26995 такі зміни:

1.1. У пункті 5 розділу ІІ, після слова «та» доповнити словами «протягом року»;

1.2. Пункт 6 розділу ІІ доповнити абзацом другим такого змісту:

«Крім того, суб’єкти господарювання які передали лікарські засоби на утилізацію або знешкодження, в двотижневий строк від дати знищення направляють органам державного контролю за місцем провадження діяльності копії актів про знищення відходів лікарських засобів, які мають містити посилання на дату та номер акту про передачу для утилізації або знешкодження.»

Відповідно, абзац другий вважати абзацом третім.

1.3. У Додатку 2 до Правил утилізації та знищення лікарських засобів, таблицю Форми надання інформації про лікарські засоби, що не підлягають подальшому використанню, передані для знешкодження, у розділі «Інформація про лікарські засоби», доповнити колонками «№ та дата акта про наявність лікарських засобів, що не підлягають подальшому використанню» та «Причина передачі для знешкодження».

  1. Управлінню фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукціїв установленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
  2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ілика Р.Р.
  3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

В.о. Міністра                                                                                Уляна Супрун

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті