Постанова КМУ від 28.03.2018 р. № 278

23 Квітня 2018 12:11 Поділитися

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28.03.2018 р. № 278

Про затвердження переліку лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод щодо закупівлі із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі за напрямами використання бюджетних коштів у 2018 році за програмою «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру»

Відповідно до абзацу другого пункту 2 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до необхідних лікарських засобів та медичних виробів шляхом здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі» і пункту 38 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити перелік лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод щодо закупівлі із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі за напрямами використання бюджетних коштів у 2018 році за програмою «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру», що додається.

2. Міністерство охорони здоров’я може за умови закупівлі необхідної кількості лікарських засобів та медичних виробів, зазначених у переліку, затвердженому цією постановою, з урахуванням обсягу невикористаних коштів на рахунках спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі за напрямами використання бюджетних коштів у 2018 році, збільшувати кількість одиниць товару в межах 100 відсотків обсягу потреби.

2. Міністерство охорони здоров’я за умови закупівлі необхідної кількості лікарських засобів та медичних виробів, зазначених у переліку, затвердженому цією постановою, може збільшувати кількість одиниць товару в межах 100 відсотків обсягу потреби.

3. Установити, що вимоги щодо повної комплектації медичних виробів зазначаються в інформації про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (медико-технічні (технічні) вимоги).

Для цілей цієї постанови термін «медичний виріб» застосовується до будь-яких виробів (товарів), включених до переліку, затвердженого цією постановою.

Прем’єр-міністр УкраїниВ. Гройсман

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 28.03.2018 р. № 278

ПЕРЕЛІК

лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод щодо заку івлі із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі за напрямами використання бюджетних коштів у 2018 році за програмою «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру»

Коментарі

Дмитро 20.11.2018 5:25
А, де кількості препаратів в новій постанові?
Юрист 07.12.2018 11:00
Добрий день. МОЗ виключило з постанови цю інформацію і наказом від 19.11.2018 р. № 2113 затвердило зведені показники (https://www.apteka.ua/article/480047). Це зроблено з метою спрощення внесення змін до обсягів закупівель. Так як вносити зміни в постанову Уряду значно довше, ніж в наказ міністерства.

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті