Закупівлі деяких препаратів з Нацпереліку: МОЗ оприлюднено проєкт Реєстру граничних оптово-відпускних цін

3 лютого на сайті МОЗ України оприлюднено проєкт Реєстру граничних оптово-відпускних цін на деякі лікарські засоби, що закуповуються за бюджетні кошти, станом на 03.02.2020 р. (далі — Реєстр). Мова йде про референтне ціноутворення запроваджене з 1 липня 2019 р. згідно з постановою КМУ від 03.04.2019 р. № 426 на окремі препарати з Національного переліку основних лікарських засобів (Нац­перелік), які закуповуються за бюджетні кошти та на які встановлюються граничні оптово-відпускні ціни.

Зауваження та пропозиції до даного проєкту МОЗ прийматиме до 7 лютого 2020 р. (включно) на адресу: olexandr.gromovich@gmail.com.

Повідомляється, що проєкт розроблений з урахуванням наказу МОЗ від 22.01.2020 р. № 139, яким вносяться зміни до Порядку розрахунку граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби, які визначені в переліку лікарських засобів, що включені до Нацпереліку та на які встановлюються граничні оптово-відпускні ціни, затвердженого наказом МОЗ від 11.07.2019 р. № 1600.

Наказом № 139 передбачено, що оновлення Реєстру відбуватиметься в перший робочий день лютого кожного року. Однак запропонований для ознайомлення Реєстр буде затверджений наказом МОЗ після набуття чинності наказом № 139. Проєкт Реєстру містить 46 позицій міжнародних непатентованих назв препаратів.

Наразі наказ № 139 знаходиться на державній реєстрації в Міністерстві юстиції України, після чого буде оприлюднений та набуде чинності.

Нагадаємо, 24 січня МОЗ уже було оприлюднено попередній розрахунок для Реєстру граничних оптово-відпускних цін на деякі лікарські засоби, що закуповуються за бюджетні кошти, станом на 20.01.2020 р. Тоді пропозиції до нього приймалися до 03.02.2020 р.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Інші статті розділу


Останні новини та статті