МОЗ пропонує скасувати квоти на спирт для виробників глоду

04 Березня 2020 12:49 Поділитися

28 лютого на сайті МОЗ України для громадського обговорення оприлюднено проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», який розроблено з метою створення умов для раціонального використання спирту етилового, що використовується для виробництва лікарських засобів та відпускається суб’єктам підприємницької діяльності (виробникам лікарських засобів) у межах встановлених квот за ставкою акцизного податку в розмірі 0 грн за 1 літр (далі — квоти).

Так, змінами пропонується скасувати надання квот на відвантаження спирту суб’єктам підприємницької діяльності, які виробляють лікарські засоби у формі настойок (настоянок) з міжнародною непатентованою назвою глоду глікозиди.

Як зазначається в супровідній інформації до проєкту, це пов’язано з використання не за медичним призначенням спиртовмісних лікарських настойок, які містять у своєму складі глоду глікозиди.

Також проєктом пропонується збільшити квоти для:

  • АТ «СТОМА з 2400 до 3600 дал;
  • ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» з 813 до 1500 дал;
  • ПАТ «Біолік» з 6480 до 10 000 дал.

Окрім цього, перелік підприємств, які отримують квоти, пропонується доповнити ТОВ «МЕДЛЕВ», якому передбачено надати квоти на 50 488 дал.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті