«Доступні ліки» у 2024 р.: оприлюднено попередні результати формування переліків ліків та медичних виробів, які підлягають реімбурсації

26 Січня 2024 2:48 Поділитися

25 січня Національна служба здоров’я України (НСЗУ) оприлюднила попередні результати формування Переліку лікарських засобів та Переліку медичних виробів, які підлягають реімбурсації, що містять:

  • лікарські засоби — 412 позицій;
  • комбіновані лікарські засоби — 9 позицій;
  • інсуліни — 68 позицій;
  • медичні вироби — 43 позиції.

Тепер протягом наступних 5 робочих днів можна подати нові заяви для зниження оптово-відпуск­ної ціни для тих лікарських засобів та медичних виробів, оптово-відпускна ціна добової дози яких не перевищує 10% від мінімальної оптово-відпускної ціни добової дози, або ж звернутися з виправленням технічних помилок у попередніх результатах.

НСЗУ розглядатиме подані заявниками документи протягом 5 робочих днів після закінчення строку подання заяв.

Після завершення опрацювання документів пропозиції про включення лікарських засобів та медичних виробів до Переліку лікарських засобів та медичних виробів, які підлягають реімбурсації, буде надіс­лано до МОЗ України для затвердження.

Також НСЗУ для зручності заявників додала перелік лікарських засобів та перелік медичних виробів, оптово-відпускну ціну яких можна знизити за результатами розрахунків. Таких препаратів 56.

За матеріалами nszu.gov.ua
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Марина 29.01.2024 12:15
Перелік препаратів які відпускаються безкоштовно?

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті