Самоврядування, маркування ліків, паралельний імпорт та обмеження для медичних і фармацевтичних працівників — засідання парламенту

МОЗ повідомляє, що Парламент прийняв у першому читанні проєкт Закону України «Про самоврядування у сфері охорони здоров’я в Україні» (реєстр. № 10372). Він дозволить закріпити на законодавчому рівні статус самоврядних організацій та створити правові підстави для делегування працівникам сфери охорони здоров’я, об’єднаним у самоврядні організації, окремих функцій, які на сьогодні здійснюються органами державної влади.

Ухвалення законопроєкту створить можливості для розвитку, правового і соціального захисту професійної спільноти та надасть її представникам реальні важелі впливу на формування політики, управління сферою охорони здоров’я та вектори її розвитку.

Законопроєкт передбачає формування 5 організацій професійного самоврядування — палат, а саме: палата лікарів сімейної медицини, палата лікарів-спеціалістів, палата стоматологів, палата сестер медичних/братів медичних, палата фармацевтів.

Пілотний проєкт із впровадженням самоврядних організацій відбуватиметься на базі стоматологічної та фармацевтичної палати. Усі інші фахівці будуть долучені лише після утворення та пілотування перших двох палат.

Модель медичного самоврядування в Україні була розроблена з урахуванням міжнародного досвіду, зокрема країн Європейського Союзу: Польщі, Бельгії, Німеччини, Чехії.

Окрім цього, голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький повідомив, що в першому читанні Парламентом ухвалено законопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про лікарські засоби» щодо маркування лікарських засобів» (реєстр. № 11172). Він передбачає приведення українського законодавства до європейських стандартів через затвердження нових правил маркування упаковок лікарських засобів.

Він зазначив, що наразі в Україні існує практика, за якої виробник наносить на упаковку інформацію про переваги свого препарату, наприклад, «ліки № 1». Це порушує правила чесної конкуренції, що діють відповідно до законодавства Європейського Союзу. Зокрема, забороняється наносити на внутрішній та зовнішній упаковці препарату будь-яку інформацію рекламного характеру, відомості про юридичних чи фізичних осіб, які не є виробником чи власником реєстраційного посвідчення на ліки.

Також у першому читанні Парламентом ухвалено законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо паралельного імпорту лікарських засобів» (реєстр. № 11173).

М. Радуцький нагадав, що в 2022 р. Верховна Рада України ухвалила новий закон України «Про лікарські засоби», який, зокрема, передбачає запровадження в Україні механізму «паралельного імпорту». Однак закон вступить в дію через 30 міс після скасування воєнного стану, і оскільки невідомо, коли це станеться, то законопроєкт направлений на пришвидшення вступу в дію положень про «паралельний імпорт» з 2025 року. Досвід інших країн демонструє, що такий механізм дозволить завезти до України дешевші ліки, підвищити конкуренцію і, відповідно, знизити витрати українців на лікарські засоби.

Окрім цього, у першому читанні ухвалено й законопроєкт «Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо удосконалення обмежень для медичних, фармацевтичних працівників та фахівців з реабілітації під час здійснення ними професійної діяльності» (реєстр. № 10293). Проєктом документа пропонується встановити перелік заборон у взаємодії медичних працівників та представників фармацевтичних компаній, зокрема на отримання з метою просування зразків лікарських засобів, медичних виробів, сувенірної та брендованої продукції, запровадження програм лояльності для лікарів.

Подібні заборони багато років діють у провідних країнах світу.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»
за матеріалами moz.gov.ua,
facebook.com/radutskyy

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Сергій 09.06.2024 7:34
Все було б чудово, якби увесь попередній досвід не казав про те, що все робиться виключно для заробітку та лобіювання інтересів заради цього: 1. Фарм.палата буде створена на базі якої-небудь великої ГО типу АПАУ. 2. Щорічні внески (професійний збір) кожного фарм.працівника - не більше розміру прожиткового мінімума, тобто на сьогодні бл.3000 грн., 50 000 фарм. працівників*3000 - 150 млн грн на рік! 3. Фарм.палата буде видавати кожному свідоцтво на право провадження діяльністю, тобто фактично аналог ліцензування (як виду дозвілу). Без цього дозволу працювати буде неможливо! 4. Фарм.палата буде вирішувати та визначати вимоги, стандарти та критерії визнання для провайдерів заходів БПР - ще один величезний шмат пирога. Наразі зареєстровано бл.1500 провайдерів заходів БПР (більшість яких медичного напрямку). Самі розумієте, що провайдерів заходів БПР залишиться на порядок менше і вони будуть виключно "свої"
Сергій 09.06.2024 8:26
Про лобістський характер законопроекту https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/43447, свідчать окремі висновки Головне науково-експертне управління апарату ВРУ (https://itd.rada.gov.ua/0c7df1e3-c215-46b4-a4b3-cb82d3505e7a), зокрема: 1. "Проект не включений до Плану законопроектної роботи Верховної Ради України на 2024 рік, затвердженого постановою Верховної Ради України від 06.02.2024 № 3561-IX." 2. "5. Проведений аналіз законопроекту дозволяє констатувати, що ним передбачається обов’язкове членство медичних працівників в органах професійного самоврядування. Наприклад, у ч. 1 ст. 7 проекту зазначено, що «особи набувають право на провадження медичної та фармацевтичної діяльності за наявності діючого свідоцтва про право на провадження діяльності в сфері охорони здоров’я. Свідоцтво про право на провадження діяльності в сфері охорони здоров’я формується автоматично на підставі рішення відповідної палати, внесеного палатою до Реєстру людських ресурсів сфери охорони здоров’я», а згідно з ч. 2 даної статті «забороняється провадження медичної та фармацевтичної діяльності без свідоцтва про право на провадження діяльності в сфері охорони здоров’я». Проте, такі новели не узгоджуються з ч. 4 ст. 36 Конституції України, відповідно до якої ніхто не може бути примушений до вступу в будь-яке об’єднання громадян чи обмежений у правах за належність чи неналежність до політичних партій або громадських організацій."
Сергій 09.06.2024 8:29
3. "Також, на нашу думку, відповідними положеннями обмежується право на працю відповідних осіб, відтак пропозиції проекту не повною мірою узгоджуються із ч. 3 ст. 22 Конституції України, що передбачає заборону звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів."

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті