Перспективи R&D у сфері лікування вірусного гепатиту В

31 Травня 2019 5:13 Поділитися

Протягом наступного десятиліття на світовому ринку може з’явитися до 6 нових препаратів для лікування вірусного гепатиту В, – прогнозують спеціалісти аналітичної компанії GlobalData. Зокрема:

  • HS-10234, дія якого спрямовується на активність ферменту ДНК-полімерази та інгібування реплікації вірусу;
  • ABIH-0731 та JNJ-6379 – обидва діють на капсид вірусу гепатиту В;
  • IONIS-HBVLRx – антисмисловий олігонуклеотид;
  • GS-9688 – агоніст TLR8 (Toll-like receptor 8).

Пул розробок у цій сфері більше тяжіє до низькомолекулярних препаратів та вакцин, які становлять майже 60% R&D-проектів.

Лідером за R&D-активністю у сфері розробок кандидатів у препарати для лікування вірусного гепатиту В є Азіатсько-Тихоокеанський регіон. Так, тільки в Китаї наразі проводиться більше 250 досліджень (у зв’язку з високою розповсюдженістю хронічного вірусного гепатиту В у Китаї розробками у цій сфері займається багато компаній, орієнтованих на ринок препаратів для лікування гепатиту).

Незважаючи на наявність вакцин, гепатит В залишається глобальною загрозою для систем охорони здоров’я. Близько 257 млн осіб у всьому світі живуть із цим захворюванням – зазначає Філіп Розенбаум (Philipp Rosenbaum), аналітик компанії GlobalData. R&D-активність у цій сфері дуже висока. Так, на різних стадіях знаходиться більше 170 продуктів, з них 85% – на ранніх етапах.

За матеріалами www.globaldata.com

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*