Зміст номера #1286

Комплексний підхід у боротьбі з пандемією: що може запропонувати українська фармацевтика?

«Фармак», одна із провідних вітчизняних фармацевтичних компаній, щодня докладає значних зусиль для боротьби із пандемією COVID-19 на всіх фронтах: запобігаючи поширенню вірусу, забезпечуючи можливості для профілактики та шукаючи нові підходи до лікування

«Серв’є» отримала сертифікат «Найкраще місце для роботи–2021» в Україні

м. Київ, Україна, 14 квітня 2021 р. — ТОВ «Серв’є Україна», дочірнє підприємство «Серв’є», міжнародної фармацевтичної групи, було визнано одним з найкращих місць для роботи в Україні.

«Органосін» в Україні: на що наразі спрямована активність компанії?

Фармацевтична компанія «Органосін» — це значно більше, ніж компанія з відомою на ринку лінійкою якісних препаратів, це місце, де комфортно працювати, де приємна атмосфера і кожен співробітник знає, що про нього піклуються. У нашій країні «Органосін» представляє доступні брендовані генеричні лікарські засоби. Тож, у даній публікації пропонуємо розглянути деякі нові напрямки роботи цієї компанії та динаміку її розвитку на фармацевтичному ринку України.

Лікування сухого та вологого кашлю: як розірвати порочне коло запалення?

Кашель — поширений симптом, до причин виникнення якого можна віднести безліч факторів. Однак відомо, що найчастіше він пов’язаний саме з гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ). У цьому разі механізм виникнення кашлю полягає в підвищенні чутливості іритантних рецепторів і порушенні мукоциліарного кліренсу в результаті вірус-опосередкованого запалення дихальних шляхів (Кочуєва М.М., 2021). У даній публікації пропонуємо розглянути, яку роль відіграє це запалення в динаміці розвитку інфекційного кашлю та який сучасний підхід може бути доцільним у лікуванні як сухого, так і вологого кашлю.

Профілактика ГРВІ та грипу навесні: як допомогти імунній системі?

Навесні традиційно відмічається зростання захворюваності на грип та інші гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), які не оминають ані дорослих, ані дітей. Зважаючи на це, варто попіклуватися про належну профілактику застудних захворювань та поповнити запаси в домашній аптечці лікарськими засобами, що будуть актуальними для запобігання зараженню. У даному контексті на увагу заслуговує препарат ЦИТОВІР®-3 від «Дансон Фарма», що застосовується для профілактики та комплексної терапії грипу і ГРВІ у дорослих і дітей віком від 12 років.

Протидія COVID-19 в Києві, Київській та Житомирській областях — профільний комітет оцінив ситуацію

Основними висновками за результатами роботи робочої групи серед іншого були проблема з постачанням кисню (на момент перевірки), а також суттєві порушення суб’єктів господарювання, які не дотримувалися протиепідемічних заходів, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки