«Органосін» в Україні: на що наразі спрямована активність компанії?

Фармацевтична компанія «Органосін» — це значно більше, ніж компанія з відомою на ринку лінійкою якісних препаратів, це місце, де комфортно працювати, де приємна атмосфера і кожен співробітник знає, що про нього піклуються. У нашій країні «Органосін» представляє доступні брендовані генеричні лікарські засоби. Тож, у даній публікації пропонуємо розглянути деякі нові напрямки роботи цієї компанії та динаміку її розвитку на фармацевтичному ринку України.

У 2021 р. компанія «Органосін» в Україні святкуватиме 25-річчя. Адже старт її роботи на фармацевтичному ринку України відбувся в далекому 1996 р., коли було створено компанію «Сінмедик ЛТД» та зареєстровано перші її продукти: Омзол, Клотримазол, Федін та ін. У квітні 2015 р. відбувся ребрендинг компанії — назву було змінено на ТОВ «Органосін ЛТД».

Серед відомих препаратів цієї компанії, які наразі маркуються логотипом «Органосін», можна виділити КОМБІСПАЗМ, ФЛАМІДЕЗ, КОМБІГРИП, ЕЗОЛОНГ, ОФОР, НЕОТРИЗОЛ та ін.

Такий підхід повністю відповідає баченню і стратегії розвитку компанії «Органосін», яка прагне розширювати свою присутність на перспективних ринках. Наразі на фармацевтичному ринку України «Органосін» представляє понад 50 препаратів, які належать до різних фармакотерапевтичних груп.

Цілі та перспективи «Органосін» в Україні

Місія «Органосін»: бути шанованою компанією у сфері охорони здоров’я, надаючи високоякісні та доступні лікарські засоби, завдяки високоосвіченим, професійним та мотивованим співробітникам.

Бачення компанії: зайняти стійку позицію в десятці провідних генеричних фармацевтичних компаній України.

«Органосін» представляє
понад 50 препаратів, які належать до різних фармакотерапевтичних груп

Варто зазначити, що компанія «Органосін» є членом Асоціації індійських фармацевтичних виробників (Indian Pharmaceutical Manufacturer’s Association — IPMA), разом із якою впевнено йде до реалізації своїх цілей.

Основними активами «Органосін» є її команда та продукти, які компанія виводить на ринок. Кадрова політика компанії включає постійний розвиток і мотивацію співробітників через програми навчання і розвитку персоналу.

Крім цього, «Органосін» організовує регулярні зустрічі співробітників, що сприяє формуванню командного духу та спільному зростанню як кожного співробітника окремо, так і компанії в цілому.

У 2021 р. компанія «Органосін» в Україні святкуватиме 25-річчя

Прагненням компанії є активний рух уперед за рахунок ефективного маркетингу та оперативних відповідей на потреби ринку. Також діяльність «Органосін» спрямована на зміцнення позицій компанії за допомогою продуктів, які вже виведені на фармацевтичний ринок, і нових брендів.

Новинки від «Органосін»

У 2021 р. компанія «Органосін» представила в Україні нові продукти польської компанії «Гофарм», які можуть використовуватися для покращення функції ЛОР-органів.

Бренд НАЗОРІСИН — рецептуру цих засобів було розроблено спеціально для підтримки належної функції носа:

  • НАЗОРІСИН ФІТО СПРЕЙ містить природний гіпертонічний розчин морської води, збагачений екстрактом алое вера та олії евкаліптової. Складові спрею сприяють зменшенню набряку слизових оболонок носа, розрідженню назального секрету та покращенню дренажу навколоносових пазух, а також підвищенню тонусу капілярів слизової оболонки;
  • НАЗОРІСИН ГІАЛУРОНІК СПРЕЙ включає ізотонічний розчин морської води з цінними мінералами, збагаченими гіалуроновою кислотою і екстрактом алое. Властивості компонентів продукту дозволяють використовувати його для захисту та зволоження слизової оболонки носа при її сухості та подразненні, а також для прискорення процесів регенерації слизової оболонки після оперативного втручання (Русецкий Ю.Ю., Лопатин А.С., 2010; Дронов И.А. и соавт., 2013);
  • НАЗОРІСИН РІНГЕР СПРЕЙ — це розчин Рінгер-лактат, який містить точно підібрану композицію мінеральних солей (натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид і натрію лактат, вода) та використовується для зволоження та очищення порожнини носа без зайвого подразнення, а також сприяє зменшенню вираженості запалення (Jiao J., Zhang L., 2019);
  • НАЗОРІСИН ПРЕБІО — зволожуюча мазь для носа, інгредієнти якої створюють бар’єр, який захищає слизову оболонку від шкідливого впливу зовнішніх факторів і подразнень. Мазь збагачена пребіотиком Біолін Р, який додатково підтримує зростання фізіологічної бактеріальної флори, тим самим запобігаючи розмноженню патогенних мікроорганізмів (Antão H.S. et al., 2017).

Бренд БРІОМОСС включає наступні продукти: БРІОМОСС СПРЕЙ З АЛТЕЄЮ, БРІО­МОСС ГІАЛУРОНІК СПРЕЙ та БРІО­МОСС (пастилки для горла). Біологічно активні речовини, що входять до складу цих засобів, зумовлюють їх використання для захисту та зволоження слизової оболонки ротової порожнини та горла.

У композиції БРІОМОСС основним активним інгредієнтом є екстракт Cetraria islandica, що має пом’якшувальні властивості, допомагає слизовій оболонці ротоглотки залишатися вологою і здоровою та відновлює тон голосу, проявляє антибактеріальні та противірусні властивості, при цьому не викликає негативних реакцій під час використання (Дякон І.В. та спів­авт., 2017). Загальною перевагою для БРІО­МОСС пастилок і БРІОМОСС ГІАЛУРОНІК СПРЕЙ є наявність у складі високомолекулярної гіалуронової кислоти, яка додатково інтенсивно зволожує сухі й подразнені слизові оболонки, приносить полегшення (Сигаева Н.Н. и соавт., 2012).

Надання гуманітарної допомоги: соціальна місія «Органосін»

Секрет успіху компанії «Органосін» криється не лише в її комерційній діяльності. Турбота про людей, їх добробут та здоров’я — ось головні аспекти, яким компанія приділяє найбільшу увагу.

Тож «Органосін», виконуючи свою соціальну місію, регулярно надає допомогу тим, хто її потребує.

Прагненням компанії є активний рух уперед за рахунок ефективного маркетингу та оперативних відповідей на потреби ринку

Так, у розпал захворюваності на респіраторні інфекції в 2020 р. в стаціонари лікувальних закладів країни на безоплатній основі було передано понад 25 тис. упаковок препарату НОВОКС 500 мг (левофлоксацин) для лікування соціально незахищених пацієнтів.

Також у березні 2021 р. компанія «Органосін» у якості гуманітарної допомоги почала надавати лікувально-профілактичним закладам України препарат ЦЕТЛО® ПЛЮС — для лікування кашлю та закладеності носа при алергії.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Останні новини та статті