Євген Кунда — CEO Proxima Research International

Proxima Research International рада повідомити, що Євгена Кунду призначено новим директором компанії з 18 січня 2022 р.

Призначення Євгена відображає чіткий намір компанії поставити на службу своїх локальних та міжнародних клієнтів сплав технологій, даних та сервісів, що дозволяє ефективно приймати рішення в режимі реального часу.

Євген очолював комерційний підрозділ Proxima Research International з 2019 р. та обіймав керівні посади в компанії з 2009 р. Він отримав відмінний досвід керівництва та розвитку бізнесу Proxima Research International, керуючи комерційними операціями компанії протягом трьох років як комерційний директор та понад десять років на керівних посадах з розвитку продуктів та бізнесу. Євген приєднався до компанії як бізнес-аналітик у 2003 р.

Призначення Євгена відбулося після ще одного чудового року, коли Proxima Research International досягла охоплення своїми сервісами 40+ країн світу, чвертьстолітнього досвіду в галузі охорони здоров’я та 1000+ команди високо­кваліфікованих фахівців. Сьогодні компанія, як ніколи, спрямована у майбутнє, допомагаючи своїм клієнтам досягати максимального успіху!

Про компанію Proxima Research International

Компанія Proxima Research International — міжнародний провайдер даних, технологій та сервісів для сфери охорони здоров’я, рішення якого представлені у понад 40 країнах світу. Завдяки більше ніж 20-річній експертизі та широкому колу партнерів у всьому світі Proxima Research International надає своїм клієнтам інноваційні та експертні рішення у сфері ринкових даних, інтеграції та підтримки CRM/ETMS, управління базами даних HCP/HCO, омніканального маркетингу, впровадження BI-рішень, маркетингових досліджень і консалтингу з розвитку фармацевтичного бізнесу. Такі широкі можливості дозволяють проводити аудити ринків, надавати дані у сфері бізнес-аналітики та процесингу даних, оцінювати ефективність промоції та взаємодії з клієнтами, підвищувати ефективність бізнесу шляхом впровадження кросплатформенних рішень з використанням AI, Big Data та інших інноваційних технологій.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті