#281 | Еженедельник АПТЕКА

Разыскивается препарат (НИТРОГРАНУЛОНГ, ПАМБА, ГРАМИЦИДИН С, МУКАРТРИН)

Вопросы в рубрику «Дефектура» принимаются в письменном виде, по факсу (044) 238-68-60, электронной почте public@morion.kiev.ua.
НАС СПРАШИВАЮТ О ПРЕПАРАТАХ
НИТРОГРАНУЛОНГ табл., п/о, 5,2 мг № 50
ПАМБА р-р д/ин., 50 мг, амп. 5 мл № 5
ГРАМИЦИДИН С р-р 2%, амп. 5 мл
МУКАРТРИН р-р д/ин., 125 мг, амп. 1 мл № 10
МЫ ОТВЕЧАЕМ

Стратегія ХХІ століття

TOTAL QUALITU MANAGEMENT (TQM)— це загальний менеджмент якості, це стратегія, яка визначатиме підходи до менеджменту якості в ХХІ столітті, яке назване століттям якості.
«Фармацевтична фірма «Дарниця» — одне з перших підприємств в Україні, керівництво якої ставить за мету впровадження підходів TQM у виробництво. Своїми думками з цього приводу ділиться генеральний директор «Фармацевтичної фірми «Дарниця» В.А. Загорій

Рекомендації щодо оформлення

проекту аналітично-нормативної документації при формуванні реєстраційного досьє під час експертизи в Державному фармакологічному центрі МОЗ для лікарських засобів, що подаються на державну реєстрацію (від 12.02.2001 р.)

Ще раз про ліцензійні умови

До редакції «Щотижневика АПТЕКА» продовжують надходити листи, у яких читачі висловлюють свої думки з приводу нових ліцензійних умов. Один з листів, автором якого є завідуючий аптекою ТОВ «Фіалка» Віталій Тарасюк (м. Луцьк), ми сьогодні публікуємо.

Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я України.Лист від 01.03.2001 № 390/12-04

Відповідно до наказу Державного комітету України з медичної та мікробіологічної промисловості від 15 грудня 1997 р. № 123 «Про дотримання вимог при пакуванні готових лікарських засобів» (п. 1) — керівники підприємств, організацій та установ повинні забезпечувати наявність інструкцій з медичного застосування лікарського засобу у кожному виді споживчої тари (в достатній кількості).

Компания «GlaxoSmithKline» начинает клинические испытания ДНК-вакцины против гепатита В

23 февраля (BridgeNews). Компания «GlaxoSmithKline» и компания «PowderJect Pharmaceuticals» сообщили о начале проведения совместных клинических испытаний ДНК-вакцины, предназначенной для иммунотерапии больных гепатитом В.
Веб-сайт: www.powderject.com

Лист Держінспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ України від 05.03.2001 № 409/12-04

Вжити відповідних заходів щодо вилучення з обігу вищезазначеного фальсифікованого препарату та встановлення джерела його надходження до суб’єктів господарської діяльності. Про виконання доповісти Державній інспекції МОЗ до 25.03.2001 року.

Анализ рынка

27 февраля (PRNewswire). Консалтинговая компания «Decision Resources» опубликовала результаты исследований рынка лекарственных препаратов, используемых для лечения больных аллергическим ринитом. Веб-сайт: www.dresources.com

Наша сила в геле, или лечим насморк по-новому

Полтора десятка зарегистрированных в Украине торговых названий капель в нос, назальных спреев. Фармацевтическая фирма «Здоровье» решила отойти от традиционных капель и разработала мягкую лекарственную форму — назальный гель КСИЛОМЕТАЗОЛ.