#281 | Еженедельник АПТЕКА

ГАСТРО-НОРМ. Новий ефективний вітчизняний препарат для лікування захворювань гастродуоденальної зони

Минулого року на фармацевтичному ринку України з’явився новий лікарський засіб ГАСТРО-НОРМ, розроблений науковцями ДНЦЛЗ (Харків) для етіотропного лікування ерозивно-виразкових захворювань гастродуоденальної зони. Виробництво цього препарату вже налагоджено компанією «Галичфарм».

Разыскивается препарат (НИТРОГРАНУЛОНГ, ПАМБА, ГРАМИЦИДИН С, МУКАРТРИН)

Вопросы в рубрику «Дефектура» принимаются в письменном виде, по факсу (044) 238-68-60, электронной почте public@morion.kiev.ua.
НАС СПРАШИВАЮТ О ПРЕПАРАТАХ
НИТРОГРАНУЛОНГ табл., п/о, 5,2 мг № 50
ПАМБА р-р д/ин., 50 мг, амп. 5 мл № 5
ГРАМИЦИДИН С р-р 2%, амп. 5 мл
МУКАРТРИН р-р д/ин., 125 мг, амп. 1 мл № 10
МЫ ОТВЕЧАЕМ

Стратегія ХХІ століття

TOTAL QUALITU MANAGEMENT (TQM)— це загальний менеджмент якості, це стратегія, яка визначатиме підходи до менеджменту якості в ХХІ столітті, яке назване століттям якості.
«Фармацевтична фірма «Дарниця» — одне з перших підприємств в Україні, керівництво якої ставить за мету впровадження підходів TQM у виробництво. Своїми думками з цього приводу ділиться генеральний директор «Фармацевтичної фірми «Дарниця» В.А. Загорій

Рекомендації щодо оформлення

проекту аналітично-нормативної документації при формуванні реєстраційного досьє під час експертизи в Державному фармакологічному центрі МОЗ для лікарських засобів, що подаються на державну реєстрацію (від 12.02.2001 р.)

Ще раз про ліцензійні умови

До редакції «Щотижневика АПТЕКА» продовжують надходити листи, у яких читачі висловлюють свої думки з приводу нових ліцензійних умов. Один з листів, автором якого є завідуючий аптекою ТОВ «Фіалка» Віталій Тарасюк (м. Луцьк), ми сьогодні публікуємо.

Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я України.Лист від 01.03.2001 № 390/12-04

Відповідно до наказу Державного комітету України з медичної та мікробіологічної промисловості від 15 грудня 1997 р. № 123 «Про дотримання вимог при пакуванні готових лікарських засобів» (п. 1) — керівники підприємств, організацій та установ повинні забезпечувати наявність інструкцій з медичного застосування лікарського засобу у кожному виді споживчої тари (в достатній кількості).

Компания «GlaxoSmithKline» начинает клинические испытания ДНК-вакцины против гепатита В

23 февраля (BridgeNews). Компания «GlaxoSmithKline» и компания «PowderJect Pharmaceuticals» сообщили о начале проведения совместных клинических испытаний ДНК-вакцины, предназначенной для иммунотерапии больных гепатитом В.
Веб-сайт: www.powderject.com

Лист Держінспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ України від 05.03.2001 № 409/12-04

Вжити відповідних заходів щодо вилучення з обігу вищезазначеного фальсифікованого препарату та встановлення джерела його надходження до суб’єктів господарської діяльності. Про виконання доповісти Державній інспекції МОЗ до 25.03.2001 року.