Постанова КМУ від 2 листопада 2011 р. № 1125

07 Листопада 2011 10:31 Поділитися

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 листопада 2011 р. № 1125

«Про внесення змін до деяких

постанов Кабінету Міністрів України»

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України М. Азаров

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 2 листопада 2011 р. № 1125

ЗМІНИ,

що вносяться до постанов

Кабінету Міністрів України

1. У Порядку видачі дозволів на право ввезення на територію України, вивезення з території України або транзиту через територію України наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 3 лютого 1997 р. № 146:

1) у першому реченні пункту 2 слова «Державним комітетом з питань контролю за наркотиками (далі – Держкомнаркоконтроль)» замінити словом «ДСКН»;

2) у тексті Порядку слово «Держкомнаркоконтроль» в усіх відмінках замінити словом «ДСКН»;

3) у додатках до Порядку:

у додатку 1:

абзац перший після слова «дозволяє» доповнити словом «ввезення»;

слова «Державний комітет України з питань контролю за наркотиками» замінити словами «Державна служба України з контролю за наркотиками», слова «State Committee of Ukraine on Drugs Control» – словами «State Service of Ukraine on Drugs Control», слова «Голова Державного комітету України з питань контролю за наркотиками» – словами «Голова Державної служби України з контролю за наркотиками», а слова «Head of the State Committee of Ukraine on Drugs Control» – словами «Head of the State Service of Ukraine on Drugs Control»;

у додатку 2:

абзац перший після слова «дозволяє» доповнити словом «вивезення»;

слова «Державний комітет України з питань контролю за наркотиками» замінити словами «Державна служба України з контролю за наркотиками», слова «State Committee of Ukraine on Drugs Control» – словами «State Service of Ukraine on Drugs Control», слова «Голова Державного комітету України з питань контролю за наркотиками» – словами «Голова Державної служби України з контролю за наркотиками», а слова «Head of the State Committee of Ukraine on Drugs Control» – словами «Head of the State Service of Ukraine on Drugs Control»;

у додатку 3:

абзац перший після слова «дозволяє» доповнити словом «транзит»;

слова «Державний комітет України з питань контролю за наркотиками» замінити словами «Державна служба України з контролю за наркотиками», слова «State Committee of Ukraine on Drugs Control» – словами «State Service of Ukraine on Drugs Control», слова «Голова Державного комітету України з питань контролю за наркотиками» – словами «Голова Державної служби України з контролю за наркотиками», а слова «Head of the State Committee of Ukraine on Drugs Control» – словами «Head of the State Service of Ukraine on Drugs Control».

2. У переліку центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, відповідальних за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2002 р. № 1371 «Про порядок участі центральних органів виконавчої влади у діяльності міжнародних організацій, членом яких є Україна», у графі «Центральні органи виконавчої влади, інші державні органи» слова «Державний комітет з питань контролю за наркотиками» замінити словом «ДСКН».

3. В абзаці четвертому пункту 3 Порядку здійснення державного контролю якості лікарських засобів, що ввозяться в Україну, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2005 р. № 902, слова «Державним комітетом з питань контролю за наркотиками» замінити словом «ДСКН».

4. У пункті 9 Порядку перевезення хворими, які прямують транзитом через територію України, наркотичних засобів і психотропних речовин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2007 р. № 1307, слова «Державний комітет з питань контролю за наркотиками» замінити словом «ДСКН».

5. У пункті 3 Порядку ліцензування діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2007 р. № 1387, слова «Державний комітет з питань контролю за наркотиками» та «Державним комітетом з питань контролю за наркотиками» замінити словом «ДСКН».

6. У Правилах проведення операцій з обладнанням для виробництва, виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, яке підлягає контролю, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2008 р. № 211:

1) в абзаці другому пункту 3 слова «Державним комітетом з питань контролю за наркотиками (далі – Держкомнаркоконтроль)» замінити словом «ДСКН»;

2) у тексті Правил слово «Держкомнаркоконтроль» в усіх відмінках замінити словом «ДСКН».

7. У другому реченні пункту 20 Порядку використання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у ветеринарній медицині, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2008 р. № 334, слова «Державному комітетові з питань контролю за наркотиками» замінити словом «ДСКН».

8. В абзаці сьомому пункту 4 і пункті 5 Умов запобігання розкраданню рослин, включених до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 р. № 1026, слова «Державним комітетом з питань контролю за наркотиками» замінити словом «ДСКН».

9. В абзаці третьому пунктів 32 і 37 Правил надання послуг поштового зв’язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 5 березня 2009 р. № 270, слова «Державним комітетом з питань контролю за наркотиками» замінити словом «ДСКН».

10. У Порядку провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та контролю за їх обігом, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2009 р. № 589:

1) у пункті 5 слова «Державним комітетом з питань контролю за наркотиками (далі – Держкомнаркоконтроль)» замінити словом «ДСКН»;

2) у тексті Порядку слово «Держкомнаркоконтроль» в усіх відмінках замінити словом «ДСКН».

11. В абзаці третьому пункту 6 Порядку використання наркотичних засобів і психотропних речовин під час дресирування службових собак для розшуку таких засобів і речовин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 р. № 831, слова «Державному комітетові з питань контролю за наркотиками» замінити словом «ДСКН».

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті