#426 | Еженедельник АПТЕКА

Протокол № 13 ліцензійної комісії державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення від 21.01.2004 р

ПЕРЕЛІКИ № 1, 2 СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЗА ЗАЯВАМИ ЯКИХ ПРИЙНЯТЕ РІШЕННЯ ПРО ВИДАЧУ ЛІЦЕНЗІЙ ТА ВИДАЧУ КОПІЙ ЛІЦЕНЗІЙ (ПРО ВІДМОВУ У ВИДАЧІ) НА ПРОВАДЖЕННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ВИРОБНИЦТВА ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ, РОЗДРІБНОЇ ТА ОПТОВОЇ ТОРГІВЛІ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ (ЗГІДНО З ДОДАТКОМ 1 ДО ПРОТОКОЛУ ЛІЦЕНЗІЙНОЇ КОМІСІЇ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ І ВИРОБІВ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ВІД 21.01.2004 р. № 13, ЗАТВЕРДЖЕНОГО НАКАЗОМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ № 20 ВІД 21.01.2004 р.)
ПЕРЕЛІК СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЗА ЗАЯВАМИ ЯКИХ ВНЕСЕНІ ЗМІНИ ДО ЛІЦЕНЗІЙНОГО РЕЄСТРУ (ЗГІДНО З ДОДАТКОМ 3 ДО ПРОТОКОЛУ ЛІЦЕНЗІЙНОЇ КОМІСІЇ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ І ВИРОБІВ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ВІД 21.01.2004 р. № 13, ЗАТВЕРДЖЕНОГО НАКАЗОМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ № 20 ВІД 21.01.2004 р.)

Замісна гормональна терапія: думка спеціалістів

29 січня 2004 р. за ініціативи Української асоціації з менопаузи та за участі МОЗ України проведено прес-конференцію, присвячену актуальним питанням замісної гормональної терапії (ЗГТ). У ній взяли участь провідні українські спеціалісти у цій галузі, які висловили свої погляди на проблему.

Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я Україниоголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Начальника відділу забезпечення якості робіт
Головного спеціаліста відділу забезпечення якості робіт
Провідного спеціаліста відділу забезпечення якості робіт
Головного спеціаліста відділу з контролю за виробництвом, оптовою та роздрібною реалізацією лікарських засобів

Ratiopharm приобретает голландскую генерическую компанию Magnapharma BV

Ведущий европейский производитель генерических препаратов – фармацевтическая компания ratiopharm объявила о покупке компании Magnafarma BV, являющейся одним из лидеров среди компаний – поставщиков генерических препаратов в Нидерландах.

ПАНТОКРИН: вітчизняна формула алтайського адаптогену

На теренах колишнього СРСР препарат ПАНТОКРИН у лікарській формі для внутрішнього застосування випускався лише двома підприємствами. Одним із них була “Тернопільська фармацевтична фабрика”, де випуск препарату було освоєно ще у 80-х роках минулого сторіччя. На жаль, часи дезінтеграції на кілька років позбавили українського пацієнта змоги приймати ПАНТОКРИН для перорального застосування вітчизняного виробництва. Та у 2000 р. тернопільчани відновили виробництво добре відомого нашому споживачеві безрецептурного адаптогенного засобу.