Завершуємо цикл публікацій, присвячених перебігу подій на ХІІI Конгресі «АПТЕКИ СВІТУ–2024», який відбувся в Києві за участю як українських, так і зарубіжних спікерів. У межах фінальних блоків конгресу учасники розглянули актуальні тенденції на ринку праці та сучасні виклики при формуванні команд в умовах війни, що триває, а також обговорили підготовку підзаконних актів, в яких деталізовуватимуться всі аспекти обігу медичного канабісу

Більше актуальних

Всі новини

Ще

Медичні препарати

Фармацевтична галузь стрімко розвивається і ці зміни мають глобальний характер. Медичні препарати як базис консервативної терапії різної патології допомагають щорічно врятувати мільйони життів у всьому світі, тому розвитку нових технологій їх отримання приділяється велика увага.

Відповіді на всі питання, що виникають у сфері обороту медичних препаратів, ви можете знайти у «Тижневику АПТЕКА» та на сайті www.apteka.ua. Наше видання повністю охоплює всі питання, пов'язані з обігом медичних препаратів, починаючи від їх створення та закінчуючи формуванням цін на медикаменти. Ви можете оцінити не лише поточний стан справ, а й ретроспективу всіх питань розвитку фармацевтичного ринку України та глобальних ринків, скориставшись електронним архівом видання.

Незалежно від того, яка частина обігу лікарських засобів вас цікавить: створення медикаментів, їх логістика, дистрибуція чи роздрібна реалізація в аптеках, – ресурс www.apteka.ua завжди надасть вам актуальну інформацію з усіх найважливіших питань. Якщо якісь нюанси щодо обороту медпрепаратів залишилися поза нашою увагою – ви можете звернутись до редакції, скориставшись коментарями на сайті або написавши листа.

Ціни на медикаменти

У той же час фармацевтичний бізнес є одним із найбільших з економічної точки зору, особливо в умовах глобалізації економіки. Еластичність попиту в даному сегменті одна з найнижчих, витрати на систему охорони здоров'я в розвинених країнах становлять суттєву частку ВВП, а питання формування цін на медикаменти є одним з найбільш актуальних економічних завдань, від вирішення якого залежить розвиток як окремо взятих країн, так і глобальної економіки загалом. Постаріння населення та пов'язане з цим збільшення потреби у забезпеченні медпрепаратами у всьому світі зробило ціни на медикаменти одним із найбільш актуальних завдань не лише системи охорони здоров'я, а й економіки загалом.

У наших публікаціях ви знайдете інформацію про системи ціноутворення в розвинених країнах світу, питання відшкодування вартості медичних препаратів, а також регулювання цих питань в Україні та перспективи їх розвитку. Все, що потрібно знати про ціни на медикаменти, ви зможете знайти на сайті www.apteka.ua